• Reklam
Kâfirlerin Demokrat Partisi HDP!
Reklam
Ulaş Kaan Çelik

Ulaş Kaan Çelik

Kâfirlerin Demokrat Partisi HDP!

27 Kasım 2014 - 04:28 - Güncelleme: 27 Kasım 2014 - 04:35

Bismillâhirrahmânirrahîm Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn, Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmaîn.

 

HDP'nin öncülüğünde düzenlenen Silopi'de ki bir etkinlikte tesettürün sembollerinden çarşafa zincirler vuruldu. eylemcilerin ellerinde ki parkatlar'da "Bizler İslam'ı kabul etmiyoruz" yazıları vardı. Türkiyeye 98'i Müslüman bir ülke diyoruz, halbuki kendini müslüman gösterip müslümanı arkasından vuran kafirler, en çok Türkiye'de yaşarlar. daha dün HDP'nin Şırnak'ın Silopi ilçesinde düzenlediği etkinlikte çarşaf ve tesettür, kadına yönelik kölelik simgesi olarak kullanıldı. çarşaflı kadınların kollarına zincirler bağlandı.

 

Sadece bununla yetinmeyen İslam düşmanları, ellerinde ki pankartlara "Bizler İslam'ı Kabul Etmiyoruz" yazıları yazdı ve kafirliklerini tescillemiş oldu.

2014'ün geçtiğimiz ayların'da Irak Şam İslam Devleti'nin Kobane (Ayn El İslam) şehrini ele geçirmesini hazmedemeyip, Türkiye'de ki gördüğü her sakallı Müslüman'a saldıran HDP'liler, Yasin Börü, Hasan Gökgöz ve Hüseyin Dakak'ın da aralarında bulunduğu 6 kişiyi vahşice şehid etmişti. bu Müslümanlar balkonlardan aşağı atılmış, kafaları taşla ezilmiş, defalarca bıçaklanmış, yetmezmiş gibi üstlerinden arabalar ile geçilmişti.

HDP NE AMAÇLIYOR, NE İSTİYOR? 

Türkiye'de yıllardır faaliyet gösteren terörist grup PKK'nın siyasi kolu olan, HDP'nin amacı; Türkiye topraklarının'da içinde bulunduğu büyük kürdistanı kurmak. HDP bu hayalin Türkiye'de ki kolu. bu örgüt Türkiye'de PKK, Suriye'de YPG, Irak'da Peşmerge olarak varlığını sürdürmektedir. kuracakları devletin yapısı Marksizm-Leninizm tabanlı dinsiz laik bir devlet olmakla beraber, İslam'a karşı aşırı bir nefret besler bunu insanlara aşılarlar.

MÜSLÜMAN KÜRT HALKI NE YAPMALI?

Allah (C.C) Kur'an-ı Kerim'de Müslümanlara buyuruyor ki: “Ey îmân edenler  kafirleri dost edinmeyin! Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse, muhakkak o da onlardandır. Şüphesiz Allâh, zalimler topluluğuna hidâyet vermez.” (Mâide: 5/51)

HDP'i destekleyen Müslüman kafiri desteklemiştir, kafiri destekleyen de İslam dininden çıkmış, o da kafir olmuştur. Kürt halkının yapacağı tek şey tövbe edip bu kafirlerden beri durmaktır, onlarla savaşmaktır, topraklarından kovmaktır. dinin emrettiği şey budur.

MÜSLÜMAN TÜRK HALKI NE YAPMALI?

Yıllardır binlerce askerini şehid veren Türk halkı. siz ki 700 yıl dünyaya hükmetmiş Osmanlı'nın torunlarısınız. daha geçen ay 3 askerinin kafasına sıkalarak Şehid edilmesi sizi nasıl rahatsız etmez? bunları yapanlar bellidir. bu hain kafirlere daha ne kadar susacaksınız? Kardeşlerinizi şehid ediyorlar, askerlerinizi şehid ediyorlar. vallahi bugün şehitler kalksa mezarlarından bizim yüzümüze tükürürlerdi. neredeyse her gün doğu'da sokaklara dökülen bu teröristler metropollere inmiş İstanbul'un ortasında Taksim'de Abdullah Öcalan bayrağı açmaya bile cüret etmişlerdir. sizin yapmanız gereken bunları sindirmek, yok etmektir. bunlara karşı yapılan her savaş Cihad'dır, dine hizmettir.

Son Yazılar