• Reklam
Hadi Erdoğan'ı cezalandıralım!
Reklam
Ayhan Altıntaş

Ayhan Altıntaş

Hadi Erdoğan'ı cezalandıralım!

14 Haziran 2018 - 16:41

Hadi Erdoğan’ı cezalandıralım!

Etrafımıza bakalım.

Erdoğan yanlış atamalar yaptı ya da atadığı insanlar Erdoğan’ı kandırdı.

Güvendiği insanlar ya da cemaatler batıyla işbirliği yaptı faturasını Erdoğan ödemeli ..

Belediyelerde yolsuzlar yapıldı, keyfi atamalar yapıldı, tepkimizi Erdoğan’a karşı koymalıyız..

Milletvekilleri milletin vekili olacağına kendi çıkarlarının takipçisi oldu ya da yanlış işlere bulaştılar faturası Erdoğan’a kesilmeli.

Tatbikî batıyla kavga, insanlara kafa tutma, batının bize düşman olması hepsi Erdoğan’ın suçu cezalandıralım.

Can Paker ve avenesi saraya çöreklenmiş basın medya ellerinde birçok danışman bizi temsil etmiyor onlara kızdım cezasını tabi ki Erdoğana keseceğim..

İnsanlar farklı ülkelere deport ediliyor hepsinin tek suçlusu Erdoğan ve bu seçim Ceza verelim oy vermeyelim.

Diye uzayıp gidiyor liste...

Aslında Abdülhamid’e de kızgınım koca bir imparatorluğa sahip çıkmadı. Okuttuğu insanlar batıyla işbirliği yaptı. Saraydaki prensler Damatlar Abdülhamid’e ihanet etti ve batıyla işbirliği yaptı. Abdülhamid’in yanlış atamaları yüzünden batıya yüzünü dönen birçok yönetici oldu. Bu yanlış atamalar yüzünden batıya uşaklar çoğaldı. Abdülhamid masonlara çok yumuşak davrandı ve o masonlar düşmanlık etti ve olaylar organize etti.

O masonların organize ettiği isyanlarda devlet güçsüzleşti.

Tatbikî o tarihte birçok Müslüman Abdülhamid’in hataları yüzünden Abdülhamid’e çok kızdı ve tahttan indirmek için kızdıkları batılılarla işbirliği yaptılar. Bugünkü pelikana kızıp arka ofislerde pelikan ağına kapılanlar gibi.

Sonrası malum Abdülhamid aleyhinde yazılar ve Abdülhamid’den bu ülke kurtulmalı yazıları konferansları sokak gösterileri vs. vs.

Peki, kurtulduk Abdülhamid’den ittihat ve terakki hükümeti geldi. Bu günkü birilerinin dedeleri.

Abdülhamid gittikten sonra nemi oldu. Yüzyıldır İslam coğrafyası kan ağlıyor İslam âlemi başsız kaldı. Filistin Afganistan Çeçenistan Irak Kosova Bosna Suriye Cezayir mısır kısacası coğrafya kan golü

Şimdi Mehmet Akif Ersoy’u düşünüyorum.

Oda Abdülhamid’e ceza kesenlerdendi

Ve milli marşı yazmak zorunda kaldı.


Bediuzzaman Said Nursi Abdülhamid’e kızıyor Selanik’e Yahudi Emanuel Karassoya gidiyor anlaşıyor ve vaazlar veriyor.

Abdülhamid e kızgınlığım çok fazla ve hala devam ediyor.

Hep Tayyip Erdoğan ve Abdülhamid karşılaştırması yaparız bu sefer Abdülhamid’e karşı olan ittihatçılarla işbirliği yapan İslami kesimle kendimizi düşündüm Onlarda Abdülhamid’e ceza keseceklerdi ama tüm İslam coğrafyasına yüzyıllık ceza kestiler. Bugün İslam coğrafyasında akan kanın hepsinde o tarihte Abdülhamid’e kızıp devleti başsız bırakmalarındandır..

 

Biran bulunduğumuz yüzyıldan çıkalım ve bu yüzyıldan Abdülhamid’in yaşadığı zaman dilimine gidelim.  Orda biz olsak ne yapardık. İttihat ve terakki yapılanması kuruluyor, herkes bir şeyler yazıyor çiziyor kendisine taraftar topluyor. Bizlerde bu yüzyıldan o zamana girmişiz Mehmet Akif Ersoy’u görmüşüz,  Bediuzzamani görmüşüz, Elmalı Hamdi Yazarı görmüşüz ve diyoruz ki yazma o fetvayı indirme Abdülhamid’i.

Mehmet Akif Ersoy’a diyoruz uzak dur bu jön Türklerden yazma şiirleri ve sonra Rıza Tevfik’i görüyoruz indirmeye çalışmayın padişahı sonu pişmanlık diyoruz, Süleyman Nazif’in ellerine yapışıyoruz yapma diyoruz ama hiçbiri dinlemiyor her biri Abdülhamid’i tahtan indirmek için şiirler yazıyor toplantılar yapıyor. Tabi ki Abdülhamid tahttan iniyor ve bu sefer pişmanlıklar tövbeler ve yeni şiirler…

Şimdi coğrafyamıza yüzyılımıza geri geliyorum.

Tayyip beye ve atamalarına kızan bizler yarın iktidar gittiğinde ve 28 Şubat mimarlarının zihniyeti geldiğinde cezayı kime keseceğiz. Coğrafyamızda akan kani yeterince durduramazsakta daha fazla aktığında vebali bize olacak. Akbabalar mazlum coğrafyalara çöktüğü zaman Mehmet Akif gibi bir marş yazacak zamanımızda olmayacak.

Güçlü olmazsak içimizdeki hainler dışardaki zalimlerle işbirliğinde halkın tepesine çökecek. Yolsuzluk bitmeyecek artacak. Yanlış atamalar kasti atamalara dönecek. Can Paker gibi Pavluslar saray hainleri bitmeyecek hatta artacak.

Hepsini düşündüm

Tarihin bizi yargılayacağına, hırsızlar yüzünden, hainler yüzünden kendi halkımıza ceza keseceğimize bir oy verir onun vebalini çekerim.
Erdoğan’a kesmeyi düşündüğüm cezayla Abdülhamid’e kesilen ceza ayni olacağından cezayı erteleme kararı aldım.

Hırsızların arsızların içimizdeki hainlerin Allah belasını versin.

İslamcı İttihattihatcıların yaşadığı pişmanlığı yaşamamak için oyum Erdoğan’a..

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar